Welcome to Aquano!

Our offer includes insulated containers for the transportation and storage of perishable goods. We also offer boxes for storing fish and other products in different sizes. We also order requiring adjustment of the product to the customer.

Our wide range of products is also a mixed use plastic pallets (including pallet hygieniczne) with different physical and chemical properties.

We encourage you to familiarize yourself with our offer.

 

Skrzynki na ryby - najlepsze rozwiązania

Skrzynki na ryby oferowane przez Aquano to bogata oferta najlepszych na rynku rozwiązań. Wysoka jakość wykonania naszych produktów sprawia, że oferowane przez nas skrzynki na ryby zostały docenione przez wielu odbiorców z branży rybackiej.

Długi czas użytkowania produktu jest ściśle związany z jego jakością wykonania. Zazwyczaj oznacza to wyższą cenę w sprzedaży, jednak dzięki eliminacji pośredników mogliśmy obniżyć ceny naszych skrzynek na ryby oferując wysokiej jakości produkt za możliwie najniższą cenę.

Skrzynki na ryby Aquano FishBox występują w kilku rozmiarach i typach. Zostały one tak zaprojektowane, aby łączyć się z innymi, najpopularniejszymi typami skrzynek, które możecie Państwo już posiadać w swojej firmie. 

Najpopularniejszym typem jest skrzynka na ryby FishBox H3 która znakomicie pasuje do popularnych skrzynek pers box. Odpowiednie ząbki znajdujące się na obrzeżach skrzynek pozwala na ich stokowanie bez obawy zsunięcia się ich ze siebie. Co ważne zaczepy pozwalają na bardzo szybkie ustawienie skrzynek względem siebie. Skrzynka H3 jest wyposażona w otworzy umożliwiające odpływ wody poza skrzynki, również te znajdujące się jedna pod drugą.

Materiał jaki został wykorzystany do ich produkcji to wytrzymałe na uderzenia tworzywo przeznaczone do kontaktu z żywnością.

Więcej informacji oraz specyfikację na temat skrzynki na ryby FishBox H4 można znaleźc tutaj.

Kolejną popularną skrzynką rybacką jest FishBox H4. Podobnie jak H3 specjalne łączniki pozwalają na jej stokowanie, zarówno pustych jak wraz z zawartością. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób posiadających już podobne skrzynki w swojej ofercie. Przemyślana konstrukcja sprawia, że skrzynka ta jest obecna na rynku od wielu lat i znakomicie sprawdza się zarówno jak kutrach jak również w chłodniach czy zakładach przetwórstwa rybnego.

Podobne zastosowanie ma skrzynka na ryby FishBox S, której konstrukcją podobna jest bardzo do H3, ale posiada inne, mniejsze wymiary. 

Kolejna skrzynka na ryby w naszej ofercie to podbijająca rynek FishBox typu HC w oznaczeniu HC8956235. Cechą charakterystyczną tej skrzynki jest sposób jej przechowywania i stokowania. Kiedy skrzynka jest pełna to można ustawiać je jedne na drugie bez uszkadzania produktu znajdującego się wewnątrz. Kiedy skrzynka jest pusta można ją obrócić o 180 stopni i wtedy skrzynki chowają się jedna w drugą, znacząco oszczędzając przestrzeń potrzebną do ich przechowywania. Więcej o skrzynce na ryby FishBox HC można znaleźć tutaj.